Past Officers

                       
TERM BEGINS January PRESIDENT  VICE PRESIDENT    SECTY/TRES

 1967

 W.R. Woodward

 D.W. Banner  C.C. Remson
 1968  D.W. Banner  R.B. Benson  C.C. Remson
 1969  R.B. Benson  R.J. Steinmeyer  F.C. Rote
 1970  R.J. Steinmeyer  P.M. Enlow  F.C. Rote
 1971  T.L. Bowes  James Haskell  H. Levine
 1972  James Haskell  F.C. Rote  H. Levine
 1973  F.C. Rote  P.M. Enlow  J.R. Hoatsen
 1974  P.M. Enlow  D.L. Johnson  J.R. Hoatsen
 1975  D.L. Johnson  T.I. O'Brien  W.L.Keefauver
 1976  T.I. O'Brien  Vince Rauner  W.L.Keefauver
 1977  V.J. Rauner  H.F. Manbeck  C.R. Patty
 1978  H.F. Manbeck  R.H. Massengill  C.R. Patty
 1979  R.H. Massengill  C.R. Patty  R.H. Robinson
 1980  C.R. Patty, Jr.  L.L. Mahone  R.H. Robinson
 1981  L.L. Mahone  J.N. Hazelwood  R.H. Robinson
 1982  J.N. Hazelwood  J.E. Maurer  R.H. Robinson
 1983  J.E. Maurer  K.G. Preston, Jr.  C.N. Shane, Jr.
 1984  K.G. Preston, Jr.  E.E. Innis  C.N. Shane, Jr.
 1985  E.E. Innis  D.A. Thomas  G.E. Glober, Jr.
 1986  D.A. Thomas  R.S. Smith  G.E. Glober, Jr.
 1987  R.S. Smith  K.L. Zerschling  Chow/A.D. Lourie
 1988  K.L. Zerschling  Glober/Zibelli  Chow/A.D. Lourie
 1989  R.L. Zibelli  R.G. Waterman  Omer/Armitage
 1990  R.G. Waterman  C.T. Severini  Omer/Armitage
 1991  C.T. Severini  R.T. Orner  Zieg/Webster
 1992  R.T. Orner  R.A. Armitage  Zieg/Webster
 1993  R.A. Armitage  R.L. Zieg  Webster/Luecke
 1994  R.L. Zieg  O.H. Webster  Luecke/Marsh
 1995  O.H. Webster  J.E. Luecke  Richmond/Marsh
 1996  J.E. Luecke  W.F. Marsh  Richmond/Fox
 1997  W.F. Marsh  A.W. Richmond  Patton/Fox
 1998  A.W. Richmond  S.P. Fox  Patton/Brooks
 1999  S.P. Fox  H.R. Patton  Jones/Brooks
 2000  H.R. Patton  W.D. Brooks  Jones/Virelli
 2001  W.D. Brooks  W.A. Jones  Levine/Virelli
 2002  W.A. Jones  L.J. Virelli  Levine/Gwinnell
 2003  L.J. Virelli E. L. Levine Adler/Gwinnell
 2004  H. Gwinnell  M. Adler  Hayter/Johnson
 2005  M. Adler    
 2006  P. Johnson  R. Hayter  Kinzig/Hawley
 2007  R. Hayter  G. Griswold  Walker/Dollar
 2008  G. Griswold  M. Walker  Chaclas/Eckert
 2009  M. Walker  I. Eckert  Chaclas/Slifer
 2010  I. Eckert  A. Chaclas  Wood/Slifer
 2011  A. Chaclas  R. Slifer  S. Miller
 2012  R. Slifer  S. Miller  Dohmen/Norman
 2013  S. Miller  L. Dohmen  Jorgenson/Norman
 2014  L. Dohmen  D. Norman  Jorgenson/Stierwalt

 2015

 2016

 D. Norman

 D. Skarvan

 B. Stierwalt

 C. Horton

 Skarvan/Horton

 Borrelli/Frickey